Qyfyre

Barcaleta, lajme foto e video humoristike dhe qyfyre pa fund

Barcaleta Post New Entry

Pallati 176 (e Piset)

Posted by qyfyre on December 10, 2009 at 3:48 PM

(koha kur teto i thote Jovanit se ka pare Fredin me nje goc)


 

Teto: Degjo Vani pash Fredin me nje p*dh!

Vani: Ke moj? Fredin tim? Ku mer vesh Fredi nga ato pune. Fredi i fut nje te rame me dor ne darke, dhe e ka ne terezi

Teto: Po mor po, i qafsh hallin ti ai i futi duart ne mes te rruges.


 

(nderkoh vjen Fredi)


 

Fredi: Mirembrema!

Vani: Erdhe mor b**e?

Fredi: Cfare ke mer rrot k*ri se 10 eshte ora.

Teto: Po ku ma kishe gjetur ate cupe mor djale, e di si ishte o vani? Llokum, me kishte nje cic..

Fredi: Jo teto ka dy, dhe na i ka...

Vani: Jo s'kishte tre aa. Ore kopuk une te jap na nje lek te blesh na nje pako fara kungulli jo ti harzhosh me k***a.

Fredi: Po s'eshte k***e o ba.

Vani: Keshtu thone te gjidha, ja dhe jot eme kur e mora bente si e virgjer po kishte pasur nja 10 vet.

 

(Vani do te behet magazinier dhe bashke me teton po mendojn si ti mbushin mendje drejtorit.)

 

Teto: Vani une kam nje mendim. Po si kur ti rregullojm gocen e drejtorit Sandrit ata te dy per tu pire ne kupe jane.

Vani: Cthua moj? Ate bazhellen? Pastaj per ke sander e ke ti? Per ate tonin?

Teto: Po pse per ke?

Vani: Po ai eshte pederast moj.

Teto: Keto jan llafe kot o Vani, nuk i thuhet tjetrit pederast vetem se ka shkuar ne festen e 8 marsit me nje pale geta te kuqe.

Vani:Ashtu fillohet te keqen ne fillim getat pastaj fut gishtin ne bythe perkuriozitet pastaj bytha do k*r, dhe behesh pederast.. Po nejse, si tirregullojme bashke se ti e di qe, qe kur i gjujta me grusht te radhaqumeshtit ai sme flet me.

Teto: Une them ti dergojm nje pako me njek*r fallso dhe ti shkruajm per Elsen keshtu qe ata do ta kuptojne qeElsa eshte bazhell dhe do duan ta ngecin, pastaj ne i prezantojmSandrin dhe kshu ti kap magazinen.

Vani: S'eshte ide e keqe po kamhall se mos e hapi drejtori pakon i pari dhe fut k*rin ne bythe se aika ca tendenca homoseksuali.


(vendosin te dergojn letren ashtu karin)


 

Mamaja e Elses ka gjetur k*rin dhe po i iken petlla.

Shpresa:Po c'na gjeti keshtu me kte vajze o zot. Ajo me perpara kishte turp tevishte geta tani na porosit k*r fallso. Harzhon dhe ca lek kot s'merrtedot na dy nga timet.

 

(vjen drejtori)

Shpresa: Cna ka gjetut more burre, cna ka gjetur elsa coca mamit upupuuu

Drejtori:Po fol moj se na plase... Ca ka bere Elsa? Nqs se dije qe ka bergjoksin fallso mos u cudit se s'eshte na nje gje e madhe.

Shpresa: Po kush po pyet per gjoksin aman ajo ka filluar te bej orgji, dhe me teper blen k*r fallso.


 

(vjen elsa)


Elsa: Mirembrema, po ju ca keni kshu?

Drejtori: Per ate k*rin qe ke blere ti e kemi po ulu.

Elsa: Po ca flet ato llafe o babi?

Drejtori: Ja shikoje vet plasi syte.

Elsa: Po une se kam blere, kete ma ka derguar fredi qe te mesoj si tia marr ne goje.

Drejtori: Po pse moj aguridhe, ai te genjen ty per kto gjera?

Elsa:Po jo o ba, ai sme ka genjyer une e pash ne televizor si behesh dhethashe ta provoja po meqe s'kisha leke ta blija ma dhuroi Fredi kaq.

Drejtori: Po mire, kush eshte ky Fredi? Ai me ate benzin 250 te qelbur.

Elsa: Po ca 250 o ba, Ai ishte i pari fare.

Drejtori: Po kush presori i fiskultures?

Elsa: Ehu o ba, une nje here e bera me ate sa per te kaluar matematiken ti e quan dashnor.

Drejtori: Po kush moj gjinekologu?

Elsa: Ti ba smer vesh fare. Gjinekologu i q* te gjitha.

Drejtori: Jo moj. pse dhe mamin e ka q*re ai?

Elsa: Po mo.

Shpesa(e ndier ngushtu): Nuk di gje nga keto pune une, une vetem nje here kamkontrolluar p*dhin, ashtu vaginen, po spash ca beri doktori.

Drejtori: Nejse, po kush eshte ky? Ndonje student pemethym?

Elsa: Ska rendesi sa lek ka, rendesi ka njeriu, e thote edhe kenga zgjodha njeriun.

Drejtori: Te kam thene qe pa benz 6000 sdua burre... Po nejse i kujt eshte ky djale.

Elsa: I Jovan Bregut.

Drejtori:I kujt moj? I atij bytheq*rit qe punon me mua? Ate qe e kam rrafnjehere te radha qumeshtit (kot fare vani e kishte bere p*dh)

Elsa: Beni ca te doni, une ate kam s'kam njeri tjeter se u bera 20 vjec she s'me mer njeri se makina ime i ka ber nja 200 km...

Dhe iken nga shpia...


 

(prinderit e Elses vendosin te takojn prinderit e Fredit)


... Liria ju hap deren...

Drejtori me Shpresen: Mirembrema!

Liria: Mirembrema.

Vani: (me vete) Me duket se ky kurva do me me pushu nga puna, dhe mban mrapa doren per presion gjoja si kur kishte thike.

Liria: Uluni t'ju nzier dicka meqe keni ardhur per shtepin e re.

Pasi ulen drejtori thote:

Degjoni djali juaj shkon me gocen time, prandaj kemi ardhur qe ta bisedojm kte pune.

Vani: Ca thu mor k*r, ku kemi goc ne?

Liria: Jo mor Vani jo, Fredi jone me vajzen e drejtorit qe ju befte mamaja ju befte.

Vani:Ca ju befte mamaja mo, (vani do ti fuste na nje te shame per Elsen popastaj mendon se se do ti duhet per magazinen dhe nderron muhabet). Tethemi te drejten ne sdinim gje o drejtor,ai na kishte thene qe q*ntenje po ke ne se dinim.

Drejtori: Degjoni po se pati seriozisht ne sja u japim gocen, se ne as e kemi shum me qejf kete muhabet.

Liria: Po pse o drejtor se ke me qejf kte muhabet, apo pse ne jemi punetor dhe ju arsimtar.

Drejtori: Jo moj Liri jo se kam une as me ty as me djalin.

Vani: E di une me mu e ke ti, po te premtoj qe as do te rraf me as do te dergoj per cigare, aman mos ja prìsh atyre te rinjve.

Drejtori: Po mire ja do ta bisedojm njehere me Elsen dhe do takohemi prap....

 

Fredime Elsen u fejuan, Vani u be magazinier, dhe si aktivitet te dyte bentrafik droge. Sandrin e le Irena kur meson se fle akoma me mamin.


Categories: Banale

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments